Tuğhan Tabuk içmimarlık olarak faaliyetimize 2009 yılında İnşaat Taahhüt işleri, Mimarlık ve İçmimarlık uygulamaları alanlarında başlamış olup, bu güne kadar birçok uygulama, proje, dekorasyon ve tasarıma imza atmıştır. Firmamız tarafından üstlenilen işlerde proje araştırma, eskiz, etüt ve tasarımla başlayıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir.

 

Faaliyet alanlarımız

·         Mimari proje ve danışmanlık

·         İç dekorasyon projesi ve anahtar teslimi uygulama yapılması

·         Özel tasarım mobilya imalatı

·         Proje uygulama

 

Hedeflerimiz

·         Projelerde mimari ve teknik disiplini korumak

·         Detaylarda mükemmelliği yakalamak

·         Maliyet göz önünde bulundurmak

·         Uzman kadro ile çalışmak ve dürüstlük ilkesinden taviz vermemek

 

Tuğhan Tabuk İçmimarlık, olarak amacımız; her projeye uygun ve en doğru çözümleri bulmaktır. Teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde çağdaş, dinamik, estetik, hızlı ve güvenilir bir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.

Hakkımızda Şirketimiz hakkında detaylı bilgi. Tughan Tabuk İç Mimarlık,tughan tabuk, içmimarlık, Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza Tughan Tabuk İç Mimarlık Şirketimiz hakkında detaylı bilgi.